Warning: mysqli_query(): MySQL server has gone away in /users/zalohovane/9867/sokol-kremze.cz/subdomeny/www/wp-includes/wp-db.php on line 2024

Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in /users/zalohovane/9867/sokol-kremze.cz/subdomeny/www/wp-includes/wp-db.php on line 2024
Sokol Křemže | Aktuality

Kontaktní formulář

Napište nám, určitě odpovíme.

Sokol Křemže

Běh bez hodinek

Jihočeský klub maratonců z.s., Vás srdečně zve na 6. ročník Běhu bez hodinek v Holubově.

Závod je součástí Jihočeského běžeckého poháru.

Šanci vyhrát máte opět všichni! Každý závodník si dle svých možností stanoví očekávaný cílový čas a nahlásí ho při prezenci. V cíli mu pak bude změřen skutečný čas a závod vyhraje ten, kdo bude mít nejmenší rozdíl mezi časem skutečným a očekávaným. Během závodu je samozřejmě zakázáno používat hodinky a i jinak konat proti duchu fair play a olympijské myšlence čestného soupeření. Odměna pro nejpřesnějšího běžce i běžkyni bude 500,- Kč. Pro závodníky na dalších místech jsou připraveny věcné ceny. Startujeme v sobotu 13. června 2020 v 15 hodin na koupališti. Od 13 hodin se konají dětské běhy na krátké vzdálenosti.

Trať: certifikovaná vzdálenost přesně 6 km od Trio baru v Holubově k Dívčímu Kameni a zpět.

Prezence závodníků proběhne od 13:00 do 14:30 hodin, vítána je i registrace na webu www.maraton.cz

Další podrobnosti zde:

Běh bez hodinek.pdf

0
0

Čloblan 2020

Opět je tu Čloblan. O co jde? Smíšená družstva absolvují štafetový závod na čtyřech úsecích. V prvním úseku pojede cyklista z Křemže (510 m n.m.) na Kleť (1084 m n.m.) vzdálenost cca 16 km, v druhém úseku běžec sbíhá přibližně 8 km k Vltavě (cca 455 m n.m.) do Zlaté Koruny pod jez. Běžec předává štafetový kolík posádce dvoumístné turistické kánoe, která jej po Vltavě odváží do prostoru kempu u Dívčího Kamene (10 km). Zde předá štafetový kolík dalšímu běžci, který jej v závěrečném orientačním běhu přibližně osmikilometrovém odnáší zpět do cíle…

PROPOZICE ČLOBLAN 2020

0
0

Běh Křemží 2020

Tradiční „Pájův běh Křemží“ byl v letošním roce plánován na 19.05.2020. Do poslední chvíle jsme čekali alespoň na naději, že se nejenom vrátíme do tělocvičny a na hřiště, ale že budeme moci uspořádat také Pájův běh Křemží. Nyní jsme již k plánovanému termínu velmi blízko a jasná naděje na uvolnění různých omezení, která by nám uspořádání akce s předpokládanou účastí přes 100 lidí neznemožňovala, nejsou v dohledu. Rozhodli jsme se proto termín běhu posunout na září 2020. Přesný termín a propozice budou zveřejněny na našich webových stránkách. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou v příznivější době.

Martin Janda

0
0

Upozornění

Na základě opatření k zamezení šíření nákazy se do odvolání nebudou konat cvičení oddílu všestrannosti rodičů a dětí, předškoláků i školních dětí.

Martin Janda

0
0

Architektonická soutěž-aktualizováno

Tělocvičná jednota Sokol Křemže vypisuje architektonickou soutěž na objekt zázemí tenisového hřiště. Lhůta pro odevzání návrhů je 4.11.2019. Soutěžní podmínky jsou ke stažení v příloze PDF. Pro účast v soutěži a zaslání podkladů je potřeba registrace na emailu soutez.kremze@gmail.comČlenové Sokola Křemže si velmi váží Všech účastníků, kteří mu s tímto záměrem pomohou. Děkujeme.

Příloha s detaily soutěže

Architektonická soutěž již proběhla a známe vítěze. V přiloženém katalogu se můžete podívat na všechny podané návrhy.

Kremze katalog_small

12
0

Výsledky plavecké soutěže

Členové Sokola Křemže se v sobotu 11.01.2020 zůčastnili přeboru ČOS v sokolské všestrannosti – plavání. Níže naleznete umístění plavců.

Všem zúčastněným děkujeme za účast, odvahu zúčastnit se, a gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Předškolní děti

3. místoBela Kudláčková
4. místoAnna Vančurová

Žákyně I

30. místoZuzana Sixlová

Žákyně II

8. místoZuzana Motejlová
18. místoBarbora Šipanová

Žákyně III

10. místoBarbora Zemanová
17. místoKlára Janktová

Ženy

4. místoTereza Kudláčková
6. místoHelena Šebestová

Žáci II

8. místoMatyáš Jankto
9. místoMartin Čížek
11. místoVáclav Fošum

Žáci III

1. místoVáclav Šánek
8. místoMatyáš Bartoš
9. místoŠimon Němec

Soutěž Strakonice

0
1