Všestrannost – závody v atletice

Závody se konají 4.5.2024 na stadionu na Sokolském ostrově. Prosíme, dopravte děti na stadion sami do 8:15 hodin. Vstup do areálu je od budovy sokolovny, sraz bude v prostoru tribuny. V případě neúčasti prosíme o odhlášení co nejdříve na telefon 603 521 818 nebo 739 043 891, nejdéle do pátečního večera. Konec závodů se předpokládá v 16:00 hodin, předškolní děti nejspíše ještě dopoledne.

S sebou věci na závodění a na převlečení, v případě špatné předpovědi pláštěnku a teplejší oblečení, svačinu, pití.

Vzhledem k velkému počtu přihlášených dětí a nemoci několika cvičitelů prosím rodiče, jestli by se mohli připravit na možnost zastoupení nemocných cvičitelů. Doprovázeli byste menší skupinku po jednotlivých disciplínách podle harmonogramu závodu.

Martin a Jitka Jandovi