Orientační běh

ODDÍL ORIENTAČNÍCH SPORTŮ

zve všechny zájemce o orientační běh na nábor

Přijďte v úterý 19. září 2017 od 16:30 do 17:30

do sportovního areálu Němcalka.

Orientační běh je sport, který krásným způsobem propojuje přemýšlení s aktivním pohybem. Je vhodný pro všechny věkové kategorie dětí i dospělých. 

Podrobnosti a informace: Alena Nováková tel: 603586747 

Tréninky dětí a mládeže budou probíhat každé úterý od 16:30 do 17:30. První trénink bude 26.9.2017.

 

„Večerní běh Křemží 2016“
(na památku jeho zakladatele Pavla Zimmermanna)

VIDEO

VÝSLEDKY

2011 a mladší DÍVKY 60m
  
1 Šrámková Zuzana 68 00:14,16
2 Cábová Nela 78 00:17,49
3 Fialová Simona 182 00:18,30
4 Kudláčková Bella 73 00:30,07
5 Sixlová Zuzana 76 00:31,71
  
2011 a mladší CHLAPCI 60m
  

1 Edelman Adam 151 00:14,36
2 Novák Míša 86 00:16,24
3 Voráček Jakub 161 00:16,71
4 Chromý Jan 71 00:21,42
  
2009 a 2010 DÍVKY 250m
  
1 Motejlová Zuzana 170 00:59,13
2 Hajduchová Anna 153 01:02,73
3 Váchová Šárka 176 01:04,22
4 Váchová Kristýna 174 01:04,86
5 Sochacká Linda 189 01:09,67
6 Fialová Markéta 181 01:12,74
7 Přibylová Michaela 182 01:14,90
8 Velíšková Linda 186 01:15,66
9 Schusterová Barunka 177 nedokončila
  
2009 a 2010 CHLAPCI 250m
  
1 Písek Josef 167 00:59,09
2 Sixl Vít 74 00:59,66
3 Kučera Pavel 61 01:00,69
4 Reitinger Filip 173 01:03,06
5 Jánošík Ivan 52 01:03,72
6 Velíšek Michael 164 01:04,31
7 Stejskal Tomáš 163 01:05,06
8 Sojka Matyáš 175 01:19,25
  
2007 a 2008 DÍVKY 250m
  
1 Reitingerová Stela 172 00:50,65
2 Brabcová Sára 157 00:51,27
3 Jánošíková Marie 158 00:52,62
4 Piklová Anna 65 00:54,49
5 Zemanová Bára 83 00:55,70
6 Čerklová Eva 188 01:00,41
7 Štindlová Matylda 200 01:01,47
  
2007 a 2008 CHLAPCI 250m
  
1 Matoušek Josef 166 00:43,36
2 Písek Miroslav 168 00:49,51
3 Čížek David 72 00:50,64
4 Kadlec Filip 51 00:51,17
5 Hajduch Vojta 155 00:51,20
6 Stejskal Petr 88 00:51,39
7 Cába Vilém 184 00:52,21
8 Edelman Eda 156 00:52,86
9 Sixl Jan 75 00:53,43
10 Šánek Václav 91 00:53,96
11 Lán Marek 160 00:54,56
12 Hrubeš František 90 00:54,67
13 Tham Jan 57 00:55,61
14 Andrlík Matěj 55 00:56,28
15 Šítal Matěj 62 00:57,13
16 Sviták Daniel 89 00:57,42
17 Němec Šimon 179 00:57,66
18 Kmoch Tadeáš 154 00:57,81
19 Vančura Štěpán 152 00:58,41
20 Homolka Adam 77 00:59,94
21 Mičan David 162 01:01,43
22 Schuster Jakub 178 01:02,52
23 Vačkář Štěpán 185 01:03,68
24 Fiala Ondřej 180 01:04,19
25 Longauer Tomáš 169 01:42,60
  
2005 a 2006 DÍVKY 600m
  
1 Boháčová Tereza 120 02:53,06
2 Jánošíková Eva 124 02:57,16
3 Březinová Monika 110 02:58,10
4 Čerklová Zuzana 113 02:58,97
5 Šítalová Tereza 108 02:59,70
6 Nejedlá Elena 117 03:34,35
7 Stupková Nikola 118 03:35,67
8 Čížková Radka 115 03:37,87
9 Sládková Helena 114 03:44,93
10 Čížková Lenka 116 03:52,09
  
2005 a 2006 CHLAPCI 600m
  
1 Štindl Jáchym 107 02:38,40
2 Mikeš Vojtěch 125 03:06,95
3 Tvaroh Vojtěch 106 03:13,97
4 Tham Matěj 109 03:26,36
5 Kučera Petr 119 03:26,64
6 Novák Vítek 122 03:42,51
  
2003 a 2004 DÍVKY 1250m
  
1 Teringlová Vendula 199 08:18,39
  
2003 a 2004 CHLAPCI 1250m
  
1 Lolacher Tomáš 187 05:36,97
2 Pikl David 60 05:50,66
3 Pšenička Kryštof 196 06:13,75
4 Kolařík Mikuláš 193 06:19,38
5 Motejl Tomáš 197 06:20,12
6 Čížek Jakub 69 06:20,37
7 Kříž Jakub 70 06:23,86
8 Hála Jakub 192 06:46,16
9 Minárik Martin 171 06:47,54
10 Filip Jakub 198 07:11,00
11 Pánek Jiří 195 08:42,84
12 Strada Michal 194 08:46,97
  
2002 a 2003 DÍVKY 1250m
  
1 Bartošová Erika 63 06:45,75
2 Přibylová Kateřina 80 07:57,21
  
2002 a 2003 CHLAPCI 1250m
  
1 Havel Jiří 58 05:35,36
2 Březina Tomáš 59 05:39,87
3 Mikeš Antonín 93 06:07,13
4 Opelka Tomáš 54 06:12,01
5 Trapl Lukáš 53 06:44,39
6 Novák Jakub 84 07:16,72
7 Stupka Tomáš 191 07:58,80
  
2000 a 2001 DÍVKY 2000m
  
1 Matoušková Zuzana 105 10:19,39
  
MASOVÝ BĚH ŽENY 4000m
  
1 Vacková Irena 82 21:25,07
2 Teringlová Martina 66 22:57,21
3 Hrubešová Patricie 63 22:59,58
4 Cábová Markéta 57 23:18,15
5 Zemanová Petra 81 23:52,74
6 Fialová Irena 84 24:29,43
7 Štindlová Jana 83 25:36,21
8 Šítalová Hana 53 25:36,48
9 Sklářová Jelena 78 25:47,39
10 Bohmová Václava 51 26:43,95
11 Bedlivá Lucie 94 27:12,78
12 Sochacká Pavla 73 28:10,14
13 Hajná Olga 99 29:32,79
  
MASOVÝ BĚH MUŽI 4000m
  
1 Fiala Tomáš 93 17:20,03
2 Meloun Ondřej 76 17:35,44
3 Pexa Martin 60 17:53,90
4 Cába Jakub 11 18:20,62
5 Magoči Jan 67 18:31,38
6 Cába Tomáš 1 24:13,06
7 Bušta Roman 72 30:03,29
  
VETERÁNI ŽENY 4000m
  
1 Grabmüllerová Šárka 56 17:45,28
2 Křivánková Bohumila 91 22:20,71
3 Šebestová Helena 92 24:14,93
4 Cábová Jitka 77 25:45,61
5 Doležalová Ludmila 75 25:45,96
6 Dušková Jana 100 26:43,30
7 Veselá Dana 98 29:32,31
  
VETERÁNI MUŽI 4000m
  
1 Petrou Jan 61 16:08,15
2 Grabmüller Ivo 62 16:42,49
3 Průcha Josef 59 17:15,26
4 Maršík Miloš 85 17:58,49
5 Teringl Radek 64 17:58,74
6 Šimek Miroslav 90 18:09,63
7 Rožboud Pavel 54 19:19,98
8 Kohout Luděk 55 19:34,87
9 Gazda Martin 97 20:04,81
10 Mikeš Pavel 96 21:22,88
11 Lovčí Pavel 88 30:05,53
  
HLAVNÍ ZÁVOD ŽENY 6000m
  
1 Grabmüllerová Aneta 28 29:39,89
2 Piklová Alice 32 29:45,24
3 Tomišová Alena 7 32:16,02
4 Kožíšková Krystýna 36 34:33,93
5 Alexová Šárka 33 36:56,62
6 Kožíšková Lenka 37 40:42,07
7 Růžičková Pavlína 39 42:11,54
  
HLAVNÍ ZÁVOD MUŽI 6000m
  
1 Macoun Jan 17 21:08,04
2 Flašar Jan 68 22:27,48
3 Čejka Jiří 29 24:11,64
4 Stropek Miroslav 8 24:26,44
5 Jírák Lukáš 25 25:18,38
6 Troják Michal 9 26:41,50
7 Stejskal Pavel 20 27:41,61
8 Lolacher Tomáš 6 27:52,63
9 Jungbauer Jan 42 28:08,57
10 Bláha Roman 16 28:17,94
11 Novotný Jan 38 28:39,74
12 Čížek David 26 28:53,15
13 Turek Václav 30 29:08,91
14 Izotov Pavel 27 29:16,37
15 Mičan Vlastimil 4 29:57,65
16 Chrt Tomáš 24 30:04,66
17 Zeman Josef 31 30:48,13
18 Janda Matyáš 34 31:49,26
19 Paleček Vladimír 35 32:16,69
20 Soukup Jaroslav 3 32:40,60
21 Březina Tomáš 23 32:56,10
22 Bláha Aleš 41 33:30,35
23 Prais Marcel 18 33:50,83
24 Stejskal Jan 21 34:17,32
25 Čermák Zdeněk 19 34:19,38
26 Cehák František 40 39:56,72
27 Zeman Josef 22 40:18,69
28 Lolacher Vilém 5 40:36,12

Sdílej:  Přidat na facebook Tweetni to