Cvičení oddílu všestrannosti

Přihlašování do oddílu všestrannosti Sokol Křemže pro školní rok 2022/2023 se uskuteční dne 14.9.2022 od 18:00 hodin ve školní tělocvičně. Cvičební hodiny budou rozděleny podobně jako v loňském roce:  pondělí 18:00-19:30, středa 17:00-18:15 a 18:15-19:30 hodin. Protože dobrovolných cvičitelů je málo a přitom chceme, aby děti mohly cvičit v průběhu hodiny co nejvíce, musíme v tuto chvíli přistoupit ke snížení počtu cvičenců. Při zápisu dostanou přednost ti, kteří již chodili v minulém roce a mají zájem o účast na některých našich závodech (malý desetiboj, plavání, gymnastika, atletika). V případě, že se nám podaří sehnat nové cvičitele, i z řad rodičů (nemusí to být rodič – gymnasta, jen ochotný se naučit základy dopomoci při cvičení a chodit na hodiny se svým dítětem), bude možné počet cvičenců opět zvýšit.

První cvičení začíná ve středu 21. září v 17 hodin. Informace budou vyvěšeny na našich webových stránkách

Roční příspěvek (členský a oddílový) je 1000 kč