Cvičení oddílu všestrannosti 01.06.2022

Cvičení všestrannosti dne 1.6.2022 se uskuteční společně pro všechny skupiny, pondělní i obě středeční. Sraz bude v 17:00 hodin v areálu na Němcalce. Při této hodině se trochu netradičně vydáme na výlet na Kleť. Ti starší mohou vyrazit přímo od hřiště, ti menší, nebo ti, kteří se necítí výlet zvládnout, mohou vyrazit z parkoviště u lanovky. Odvoz na toto místo zajistí rodiče vlastními silami. Návrat předpokládáme mezi 19:30 a 20:00 zpět na parkoviště nebo zpět do areálu hřiště. S sebou si vezměte oblečení pro případ deště, malou svačinu a něco k pití. O týden později se uskuteční poslední letošní cvičení v areálu hřiště, při němž proběhnou závody našeho oddílu v atletice.

Martin Janda

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami

Menu