Skupiny dětí oddílu všestrannosti T.J. Sokol Křemže

Rozdělení dětí do tří skupin (Pondělí 18 – 19:30, Středa 17 – 18:15, Středa 18:15 – 19:30) je předběžné, nejvíc dětí by věkově spadalo do skupiny Středa: 17:00-18:15, ale musíme děti rozdělit rovnoměrně. Snaha je vyhovět rodičům sourozenců (aby byli spolu) a rodičům dětí mladších nebo z větší dálky. Prosíme o kontrolu údajů (rok narození, obec bydliště, e-mailová adresa).
Pokud Vám čas nebo den cvičení Vašeho dítěte nevyhovuje, pište na e-mail: hela.sebestova@email.cz zdůvodnění a požadovaný den a čas. Pokusíme se Vám vyjít vstříc.
Napište také v případě chyby nebo neuvedeného údaje.
Děti, které platily v loňském roce členský a oddílový příspěvek za oddíl všestrannosti nebo za cvičení Rodiče a děti, budou platit ve školním roce pouze členský příspěvek 200,- kč. Děti, které jsou nové, budou platit ve školním roce 2021/2022 oba příspěvky, tj. 1000,-  Kč