Tělocvičná jednota Sokol Křemže vypisuje architektonickou soutěž na objekt zázemí tenisového hřiště. Lhůta pro odevzání návrhů je 4.11.2019. Soutěžní podmínky jsou ke stažení v příloze PDF. Pro účast v soutěži a zaslání podkladů je potřeba registrace na emailu soutez.kremze@gmail.comČlenové Sokola Křemže si velmi váží Všech účastníků, kteří mu s tímto záměrem pomohou. Děkujeme.

Příloha s detaily soutěže

Architektonická soutěž již proběhla a známe vítěze. V přiloženém katalogu se můžete podívat na všechny podané návrhy.

Kremze katalog_small

12 komentářů. Nechte nové

• Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda bude k dispozici i podklad udávající výškové poměry parcel? Pro vizualizace a model by přišlo vhod mít geodetickou síť bodů pro generaci povrchu. Kreslit stavby do “ideální roviny” je budoucí problém už ve fázi studie, pokud se má počítat i s náklady stavby, pak výškový rozdíl půl metru může dělat desítky tisíc.

Odpovědět
    • Dobrý den, tenisový kurt je v rovině. Úroveň terénu v místě doporučeného umístění stavby je také v rovině (celá travnatá plocha). Mezi těmito dvěma plochami je rozdíl 50 cm, který vyrovnává malý svah na jižní hraně kurtu (sklon cca 1:5 – viz foto 7918 v podkladech).

• ing. Vosátka
    16/10/2019 06:08

Dobrý den. Bezbariér WC nemá být řešen? Řekl bych že to je v rozporu s platnou vyhláškou. Je možné uvažovat o přemístění venkovní posilovny a herních prvků? U skladu je třeba specifická světlá výška pro manipulaci s paletami či nikoliv?

Odpovědět
    • Dobrý den, bezbariérové wc bude v návrhu výhodou, záleží ovšem na celkové koncepci objektu, jeho podlahové ploše a následném druhu stavebního řízení. Přemístit venkovní posilovnu je možné, pokud to bude v návrhu dostatečně zdůvodněno. S paletami se manipuluje ručním paletovým vozíkem a doporučená světlá výška je 2 metry, kterou lze snížit, pokud se prokáže schopnost manipulace s pytli. Před vjezdem do skladu je vhodné mít zpevněnou plochu.

• ing. Vosátka
    16/10/2019 06:33

Zdravím. Je možné, že objekt bude také užíván nárazově v zimním období ? Nebo má být uvažováno pouze se sezóním provozem? Děkuji

• Studio IDDE
    22/10/2019 14:59

Dobrý den,
    chci se, prosím, zeptat, jak má být sdílené hygienické zázemí? V podkladech píšete, že hygienické zázemí by mělo být přístupné před šatnou samostatným vstupem, tak aby šlo využívat nezávisle na šatně. Stačí když bude takto samostatně přístupné pouze 1x WC pro zákazníky a zbytek zázemí (1xWC + sprcha) bude přístupný pouze ze šatny?
    Děkuji za odpověď

Odpovědět
    • Dobrý den, obecně je to možné. Porota bude vhodnost takového řešení posuzovat v kontextu celé dispozice. Pokusíme se odpověď doplnit a upřesnit. Děkujeme za pochopení.

• Markéta Kosorová
    29/10/2019 11:37

Dobry den,
    Chtěla jsem se zeptat, zdá se uvažují oddělené šatny (muži, ženy) nebo společné a také 2 sprchy namísto 1?
    Děkuji za odpověď

• Lenka Milerova
    29/10/2019 13:06

Dobry den,
    Lze ve Vasem pripade palety s antukou skladovat na sobe?
    Ve dvou vrstvach?
    Takto:
    Diky

Odpovědět
    • Dobrý den, zadavatel preferuje spíše umístění vedle sebe. Návrh s paletami nad sebou ale nebude vyloučený, pokud dostatečně zdůvodní takové řešení v celkové koncepci.