Volejbalové propozice

"Veletržní" turnaj

Vážení sportovní přátelé, je mi to velmi líto, ale kvůli nezájmu a účast na turnaji (konal se alespoň 15 let) bohužel musíme letošní ročník zrušit. Doufám, že v tom příštím roce se situace zlepší, a turnaj se opět uskuteční.

Děkujeme Vám všem za přízeň a těšíme se na viděnou v roce 2018.

Tělocvičná jednota Sokol Křemže
pořádá tradiční volejbalový turnaj.

Propozice turnaje:

Datum: 22.7.2017

Místo konání: sportovní areál T.J. Sokol Křemže – Němcalka

Čas: 9.00  prezence a zahájení v 9.30 hodin.

Startovné: 600 Kč

Hrací řád: hraje se dle platných pravidel svazu volejbalu. Zúčastnit se mohou smíšená družstva (3 muži + 3 ženy). Hrací systém bude upřesněn dle počtu přihlášených družstev (maximálně 10 družstev).

Občerstvení: v areálu bude k dispozici stánek s občerstvením, mimo to můžete navštívit kulturní akce pořádané v rámci Křemežského víkendu, přespání v naší ubytovně bude možné jen v omezené míře a to jen v prostoru tělocvičny, možnost je také přespat ve vlastním stanu v areálu hřiště.

Přihlášky: přihlášky mailujte na adresu:
e-mail: volejbal@sokol-kremze.cz

Vedení turnaje:  Martin Janda, tel. 603 521 818,