ČLOBLAN 2018

Klub přátel hory Kleť a Tělocvičná jednota Sokol Křemže pořádají dne 16.6.2018 již 4. ročník soutěže štafet ČLOBLAN.

Start závodu: 11.00 hodin

Popis závodu: Smíšená družstva absolvují štafetový závod na čtyřech úsecích. V prvním úseku pojede cyklista z Křemže (510 m n.m.) na Kleť (1084 m n.m.) vzdálenost cca 16 km, v druhém úseku běžec sbíhá přibližně 8 km k Vltavě (cca 455 m n.m.) do Zlaté Koruny pod jez. Běžec předává štafetový kolík posádce dvoumístné turistické kánoe, která jej po Vltavě odváží do prostoru kempu u Dívčího Kamene (10 km). Zde předá štafetový kolík dalšímu běžci, který jej v závěrečném orientačním běhu přibližně osmikilometrovém odnáší zpět do cíle.

Složení družstev:

Družstvo musí mít minimálně čtyři a maximálně pět členů. V družstvu musí být nejméně dvě ženy. Budou-li ve družstvu jen dvě ženy, nemohou jet spolu na lodi. Alespoň cyklistický nebo jeden běžecký úsek musí absolvovat žena.

Přihlášky:

Písemné na mailovou adresu: KarelJirovec@seznam.cz
Po přijetí přihlášky obdržíte zpět variabilní symbol a číslo účtu, na které pošlete platbu.

Startovné:

500 Kč na jedno družstvo při platbě převodem do 08.06.2018
800 Kč při platbě v hotovosti na místě.

Důležité:

Všichni závodníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí. Závod se koná za plného provozu. Pořadatel nezajišťuje žádnou speciální zdravotní službu, ačkoliv nějací zdravotníci se kolem příprav a také v samotném závodě pohybovat budou. Trasy závodu budou vyznačeny, každý účastník musí trasy respektovat. Pokud si cestu zkrátí a ještě tím navíc bude v cíli dříve, bude ho to tížit celý zbytek života.
Každý účastník závodu jede na vlastní nebezpečí.

Jako připomenutí fotografie A VÝSLEDKY z prvního ročníku v roce 2013.

Sdílej:  Přidat na facebook Tweetni to